Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
lida fiyatları
Lida > Lida Zayıflama Hapı > Hale Lida Yorumu

Lida kullanmayan Hale hanımın, lida kullanan Gülizar hanımın karşısındaki şaşkınlığı nedeni ile bizlere ilettiği lida yorumudur.

Merhaba ben rahatsızlığımdan dolayı her ay  kadın doğum doktoruna kontrole gidiyorum. Doktorum bundan 4-5  ay önce bana kilo vermem gerektiğini söyledi ve hastanenin diyetisyenine yönlendirdi. Bende el mahkum diyetisyene gittim . Diyetisyen bana 1400 kalorilik bir diyet verdi. Ben diyeti hiç kaçamak yapmadan çok katı bir şekilde 3,5 ay uyguladım tabi yanında yürüyüşde yaptım. Sonunda 7 kilo verdim. Geriye 3 kilom kalmıştı,yine bir gün hastaneye kontrole gittim.

Doktorum yerinde değildi bende doktoru beklerken sürekli yanında  duran hemşireyle sohbete başladım. Fark ettim hemişire kilo vermişti. Dedim kilo vermişsiniz. Evet dedi 7 kilo verdim. Bende 7 kilo verdim dedim. Sen nasıl verdin diye sordu bana. Bende doktor diyetisyen yollamıştı ya diyetle verdim dedim. Siz nasıl verdiniz. Ben lida kullandım dedi ve 1 ayda verdim deyince ben hayretler içinde kaldım. Ben aylarca uğraşmıştım resmen aç kaldım kanter içinde kalana kadar yürüdüm ve 3,5 ayda verdim. O bir ayda hiç çile çekemden vermişti. Hemen ayrıntılarını öğrendim ve kalan 3 kilomuda lidayla verdim. Keşke daha önce öğrenseydim. Bu kadar çilde çekmiş olmayacaktım.


Sen de Yorumla!

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar

Sosyal Paylaşım

Rss Aboneliği

Sitemap

FeedBurner