Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
lida fiyatları
Lida > Lida Zayıflama Hapı > Lida Plus

Geçmişten günümüze süre gelen zayıflama hissi en çok bayanlarda görülse de beylerde de çok rastlanan bir durum. Çünkü genel olarak gördüğümüz birçok kilolu insan psikolojik olarak toplumda kendini öne atmakta zorlanıyor. Ve diyetisyene, spora, bilinçsiz diyetlere ve rejimlere başlayabiliyor. Kilo verme sürecide öyle pek kolay olmadığından kişi inancını kaybedip başladığı işlerden vazgeçebiliyor. Ancak Lida yosun hapıyla tanışmayanlar için geçerli bu. Çünkü bu hap, kullanıcıyı en kısa sürede zayıflatıyor.
İlk haftadan itibaren aradaki farkı aynanın karşısında gözlerinizle fark edebilir ve eski günlere elveda diyebilirsiniz.
Bu hapı sabah aç karnına 1 kapsül olarak bol bol ılık suyla yuttuktan sonra bütün bu rejime diyete son vermelisiniz. Çünkü bu sağlığınız için zararlı olabilir. Bir elin nesi var iki elin sesi var deyimini bu durum için kullanamayacağız. Çünkü iki zayıflama faaliyetini bir arada kullanmak insan bünyesine ağır gelebilir. Hem de kim ister ki yediği yemeklerin kısıtlanmasını? Üstelik bunlara ihtiyaç duymadan zayıflayabilmek varken.
Bu hapın içeriği taaa uzak doğuya Çin Halk Cumhuriyetine dayanıyor. 9 ayrı zayıflamaya yönelik yaratılan bu bitkiler bir araya kimyasal bir bileşim kullanılmadan ekstrem haline getirilip kullanıcının önüne satışa sunuluyor. Peki bu ürünün bir yan etkisi var mı? Nasıl bir elektronik eşyayı kullanma kılavuzuna uymadan kullandığımızda bozuluyorsa buda öyle. Kullanma talimatlarına uyulmadığı taktide yan etkilerle baş başa kalabilirsiniz. Ve sizin bir garanti belgenizde yok. Sağlığınızdan oluverirsiniz. Bu yüzden günde yalnızca bir kapsül olarak tüketilmeli. Ve gün boyu da bol bol su tüketilmeli. Daha fazla zayıflayayım fikrine kapılıp aldanıp sakın birden fazla kapsül tüketmeyin yoksa kendinize bir reset programı yüklemeniz gerekebilir.

Lida plus nedir?
lida-seri-numarali-yesil-kapsulDaha önce ki yazılarımızda Lida zayıflama hapını hepinize tanışmış bulunmaktayız. Bu yazımızda da Lida plus yani en son çıkan ürünü tanıtmak istiyoruz. Bu ürünü diğerinden ayıran en belirgin özelliği ürünün çok daha etkili olması ve daha kısa zaman da daha fazla kiloları verdirme başarısına sahip olmasıdır.
Lida plus tamamen doğal içeriği ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir zayıflama hapıdır. Etkisi çoğaltılmış içeriği ile sizin tahminlerinizden çok daha kısa bir zaman da kilo vermenizi sağlayacaktır. Kilo vermek hiç kimsenin kaderi olamaz. Bunu kader olmaktan çıkartmak artık sizin elinizde olacak. Evet belki diyet yapma konusunda yetersizsiniz ya da daha da kötüsü, iştahınız çok açık ve kapatamıyorsunuz. Lida plus sayesinde tüm bu sorunlarınız bir anda çözülecek. Nasıl mı?
Bu ilaç öncelikle iştahınızı kapatacağı için isteseniz de çok fazla yemek yiyemeyeceksiniz. Yani otomatik olarak zaten iştahınız kapanmış olacak. İştahı kapanan bir insanın da zaten diyet yapması çokta önemli değildir. İştahı kapandığı için zaten otomatik olarak diyet yapma moduna geçmiş durumda olacaktır.
Lida plus içeriği nelerden oluşur?
İçmekte olduğunuz ilaçların içeriklerine mutlaka bakmalısınız. İlacınız tamamen doğal bir ilaç olsa dahi ilacın içinde ki herhangi bir etkin madde bünyenizde duyarlılığa yol açabilir. Ya da alerjiniz olduğu için kullanmanız sakıncalı olabilir. Bu durumları yaşamamak için içmiş olduğunuz ilacın içeriğine mutlaka bakmadan içmeyiniz.
Lida plus da içeriğini öğrenmeniz gereken bir zayıflama hapıdır. Her ne kadar tamamen doğal bir ilaç olsa da insanın içtiği şeyin ne olduğunu bilmesi çok önemlidir. Bu ilaç Çin’in güney tarafında yetişen bitkilerden oluşmaktadır. Tamamen bitki özleri, vitamin ve minarellerden oluşmaktadır. Onun için bu ilacı kullanırken kesinlikle her hangi bir kaygı yaşamanıza gerek olmayacaktır. İnsana tamamen faydalı olan bir ilaçtır.
İçeriğinde bulunan maddelerin zararlı olması bir yana dursun aksine faydalı birçok etkiye sahiptirler. Yani bu ilacı kullanırken vücudunuzdan eksilen birçok vitamin ve mineral için de takviye de bulunmuş olacaksınız. İlacı yaşamakta halen tereddütler yaşıyorsanız ilacın içeriğini incelemeniz sizin bu tereddütlerinizi sonlandıracaktır.
Lida plus kullanımı
lida-turuncu-kahve-kapsulSürekli ilaç kullanan insanlar çok iyi bilirler ki ilaç kullanırken en çok ilacın kullanımına dikkat etmelisiniz. İlacı ne kadar doğru zamanlar da kullanırsanız ilacın etkisi de o kadar etkili olacaktır. Bir ilacın en sağlıklı şekilde etki etmesi için tamamen doğru zamanlar da kullanılması gerekmektedir.
Lida plus da zayıflama konusunda çok iddialı bir ilaçtır. Etkin maddesi oldukça fazla arttırılan bu ilacın başarılı bir şekilde kullanılması için yapılması gereken ilacı tam zamanında kullanmaktır. Lida plus sabah aç karnına, kahvaltıdan tam yarım saat önce 2 bardak bol su ile içilir. Gün içinde tek doz oda sabahları içilen bir ilaçtır. Bu ilacı daha sonra gün içerisinde içmenize gerek olmayacaktır. Bu yönden bakıldığı zaman da kullanımı son derece kolay olan bir ilaçtır.
Lida plus zamanında ve düzenli bir şekilde içildiği taktirde size en kısa zaman da kilo verdirecektir. Kilo vermek isteği içinde iseniz ilacınızı düzenli bir şekilde içmeyi ihmal etmeyiniz. İlacınızı düzenli içmenin yanında bolca su tüketmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. En az 2 – 3 litre su içmeniz ilaç kullanımı esnasında kilo vermeniz de size çok büyük faydalar sağlayacaktır.
Orjinal plus lida nasıl anlaşılır?
Zayıflama hapları kullanan kişilerin yaşamış olduğu en büyük sıkıntı orijinal olan kutuyu bulma yönünde ki sıkıntılardır. Çoğu zaman ilk kutu çok tesirli olurken ikinci kutuyu kullanırken hiç kilo veremediğinizi görürsünüz. Buda sizde hayal kırıklığına yol açar. Bu hayal kırıklıklarını yaşamak istemiyorsanız yapmanız gereken orijinal ilaçları bulup almaktır.
Bu zayıflama ilaçlarından biri olan Lida plus orijinal mi değil mi ayırt etme konusunda sizi bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle ilaç kutusunun rengini inceleyiniz. Orijinal plus Lida kutuları açık mavi ve mavi karışımı bir renge sahiptir. Orijinal kutunun dış kaplaması oldukça kalitelidir. Üzerinde mutlaka son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bunların bulunmadığı ürünler kesinlikle sahtedir.
Sahte ilacın ne gibi bir zararı olabilir diye düşünebilirsiniz. Onu da şu şekilde sıralamak isterim ki böyle sahte olan ürünler size kesinlikle kilo verdirmez. Hiçbir zararlı etkisi olmasa bile faydalı etkisini de göremeyeceksiniz. Size hiçbir katkısı olmayan bir ilacı içtiğiniz gibi birde o ilacı para vererek satın almış olacaksınız.
Lida Plus Yan Etkileri
Her ilacın kendine has yan etkileri bulunmaktadır. Bazıları çok tesirli ve zararlı yan etkilerine sahipken, bazıları da son derece basit ve önemsiz etkilere sahiptir. Bu basit grupta inceleyebileceğimiz bir ilaç hakkında bilgi vermek istiyoruz. Lida plus zayıflama hapı yan etkileri en az olan hap grubunda yer almaktadır.
Lida Plus Yan etkileri; Bu ilacın yan etkileri kendini sadece ilk zamanlarda gösteren çok basit etkilerdir. İlk ilaca alışma evresinde ağız içinde kuruluk, mide bulantısı, baş dönmesi gibi zararlı etkileri bulunmaktadır. Bu etkiler en fazla 1 haftalık bir zaman diliminde kaybolan etkilerdir. 1 hafta sonra bakıldığında hiçbir etkisi kalmadığını sizde göreceksiniz.
Yan etkileri bu kadar az olan Lida Plus’un tek sakıncalı yanı, hapın risk grubu taşıyan kişiler tarafından da içilmesidir. Mesele kalp, böbrek, ciğer yetmezliği olanların içmesidir. Ya da hamile ve yeni doğum yapmış bayanların içmesi, bunlar kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan ilaç içemeyecek insanlardır. Doktorları izin verdiği taktirde anca bu ilacı kullanabilirler.

Yorumlar(27)
 1. Okan 29 Ekim 2016

  Ben 2 kutu lida pulus kullandım 7 kg verdim şimdi kullanmıyorum ama kilo alıyorum ne yapnam lazım srlamlar


  • admin 25 Kasım 2016

   Merhaba, eğer kilonuzu dengede tutacak spor veya diyet yapamıyorsanız ürüne ara ara devam edebilirsiniz.


 2. Canten 18 Temmuz 2016

  Merhaba . Bir ay önce dezpac kullandım . Şimdi bu hap tan alsam bir zararı olurmu.


 3. Nejla 14 Mart 2016

  Merhaba herkeze.Yıllardır lida kullanıyorum elbette ara verdiğim zamanlarda oldu.Zayıflamak için ilk kullandığım ilaç reductil 15 mg dı.Eczanelerde satılıyordu sonra kaldırıldı reductil birdaha asla zayıflayamam üzüntüsüyle birgün internette kurcalarken lida buldum içeriğini okudum ve hissettim çünkü reductilde bulunan sibutramin vardı lidada da ve hayallerim gerçeğe dönüşmüştü.üçüncü çocuğumu doğurduktan sonra bile manken gibiydim
  Aradan üç buçuk yıl geçti ve ben dördüncü bebeğimi de kucağıma aldım oğluşum şimdi bir buçuk yaşında ve ben lida sayesinde muhteşem bir fiziğe sahibim.şuanda kullanmaktayım.
  Zayıflamayı düşünen mutlaka lida kullanmalı başka şeyler sadece fasafiso boş şeyler para tuzakları.Ayrıca benim berlinde yaşayan kuzenim almanyadan siparişini verebiliyor ve oluyor gerçekten.
  Bugün lida jel de kullanmaya başladım ve hissediyorum tıpkı kapsülü gibi jelide muhteşem ücreti yüksek olabilir ama en azından değer be diyorum
  Bir arkadaşımız kullanmaya başladığını ama etkisini göremediğini yazmış.bende de olmuştu ve danıştım sipariş ettiğim yere içeriğindeki sibutramini düşük dediler ve bunun üzerine ben bir sabah bir de öğlen kullandım gerektiğinde gece de aldım emin olun üçüncü gün etkisini göreceksiniz. Ha çok değilmi diyeceksiniz iki veya üç kapsül vallahi ben ölmedim yaşıyorum 36 yaşımda dört çocuk annesi ve 60 kiloyum☺️


  • merve 06 Temmuz 2016

   meraba,çok kafam karıştı lida plus var normal lida var renk belirtin yazıyor siparişte yeşil renkli hapmı iyi yoksa kahverengimi hangisinde sibutramin oranı yüksek?yardımcı olurmusunuz?ilk defa kullanıcam ve en etkilisini ve orjinalini arıyorum


   • admin 01 Ağustos 2016

    Merhaba, renk belirtilmediği durumda sistem otomatikman yeşil kapsülü girmektedir zaten. Turuncu kahve daha çok kilo dengelemek adına terih edilmektedir.


 4. aysu 08 Şubat 2016

  Ben bu ilaci burdan aldm ve 2gūndūr kulaniorm ne agiz kurulugu yapti ne bi yan etki istahm ayni piskolejik olarak yememye calisiorm ama az yiyorm doymuorm acim yani neden bi etki göremedm ise yaramicani dusunmeye basladim


  • admin 14 Şubat 2016

   Merhaba, size yardımcı olabilmem adına; yaşınız, boyunuz, kilonuz, kilo vermeye etken bir rahatsızlığınız var mı? alkol tüketiyor musunuz? Ürünü nerden aldınız ve elinizde ki kapsülleri tarif eder misiniz?


 5. fulya 07 Aralık 2015

  Ürünün fiyatı nedir


 6. duygu 09 Kasım 2015

  Yurt disi siparisi almiyormusunuz??


  • admin 20 Aralık 2015

   Merhaba, Şuanda yurtdışına gönderim yapamıyoruz ne yazık ki ama Türkiye içinde ki bir yakınıza göndererek o size ulaştırabilir.


 7. Esin 01 Haziran 2015

  Merhaba.
  Bu gün ürünüm elime ulaştı ve sitenizdeki tüm yorumları dikkatlice okuduğum için tereddüt etmeden teslim aldım ürünü. Ancak burada da yer alan bir şey aklıma takıldı. Yukarıda ürünün orjinalliğini kutusuyla tanımladığınız bir bölüm var. ” Öncelikle ilaç kutusunun rengini inceleyiniz. Orijinal plus Lida kutuları vişne çürüğü ve bordo karışımı bir renge sahiptir. ” şeklinde. sitenizdeki hiç bir Lida ürününün kutusu bordo ya da vişne çürüğü değil zira bana da gelen ambalaj buradaki görsellerde de olduğu üzere yeşil. Buradaki yazımda mı bir hata var acaba yoksa farklı bir üründen mi bahsetmektesiniz burada?? Ve tabi son sorum sahte ürün ne renk ?


  • admin 07 Haziran 2015

   Merhaba Esin hanım, öncelikle dikkatli bir kullanıcı olduğunuz için sizi tebrik ediyorum ve makaleci arkadaşım adına sizden özür diliyorum. Fx15 tanıtımı olarak bir yazı girmiş elinize geçen ürünü eğer araştırma yapma fırsatınız olduysa açık yeşil ve koyu yeşil olarak aynı zamanda seri no ve gemi amblemi olan ürünün orjinalliğini görmüşsünüzdür. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürününüz orjinaldir. Aynı zamanda yine araştırma yapabilirsiniz.


 8. gül dilek 16 Mayıs 2015

  Mrb ben 1 kutu istiyorum ama yanliz ocinde en fazla sibutrin olani gonderin


  • admin 20 Mayıs 2015

   Merhaba, sipariş hattımıza ulaştığınız taktirde siparişiniz oluşturulacaktır.


 9. baskan 16 Nisan 2015

  avusturyaya kargonuz varmi?
  fiyat nedir ?
  Sibutramin iceren Lida Hangisi
  tskler


  • admin 11 Mayıs 2015

   Merhaba, şuan için yurtdışına ne yazık ki gönderemiyoruz. Lidalar genel olarak sibutramin içeriyor. Ama şişe içerisindekiler eskisine oranla biraz daha fazla sibutramin içermektedir.


 10. gülçin şarbalkan 15 Nisan 2015

  bende almak istiyorum daha önce kullanmıştım kilo verdim günde 2 adet içsem zararı olurmu bana


  • admin 11 Mayıs 2015

   Günde 2 adet fazla gelebilir. Bir kaç gün için deneyebilirsiniz. Eğer yan etkisi görmezseniz max 1 ay olarak kullanabilirsiniz.


 11. neslihan 02 Mart 2015

  peki bahsettiğniz turuncu kahveli lidanın adı nedir ? nasıl sipariş verebilirim çünkü sitede sadece lida ve lida plus seçeneği var


  • admin 21 Mart 2015

   Sipariş hattımız sağ üsttedir veya konu içerisinden sipariş vererek açıklamada rengini belirtebilirsiniz.


 12. tuğba 24 Şubat 2015

  merhaba, stoklarınızda lida var mı ?


 13. neslihan 16 Şubat 2015

  sayın admin sipariş vermek istiyorum ama 2 farklı lida görünüyor yeni lida plus daha ucuz neden ? içeriklerinde farklılık var mı varsa neler farklı bilgi verirmsiniz ? teşekkürler


  • admin 16 Şubat 2015

   Merhaba, yeşil folyolu lida ve lida plus kapsülleri amblemleri ve seri numarasına kadar aslında aynı içeriğe sahip ürünlerdir. Fiyat farklılığı folyodan dolayı kaynaklanmaktadır. Diğer turuncu kahve kapsüller ise yeşillere göre içerisinde biraz daha fazla sibutramin bulunduran üründür.Sen de Yorumla!

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar

Sosyal Paylaşım

Rss Aboneliği

Sitemap

FeedBurner